IFI6001 Arvuti töövahendina
Ahti Noor N 12:15
Ahti Noor N 16:15
Ahti Noor R 17:00
Andrus Rinde E 08:15 (BFMB2, BFRB1, inglise keeles)
Andrus Rinde (TPALB - kaugõpe)
Andrus Rinde K 08:15
Inga Petuhhov E 14:15 (BFFVB)
Inga Petuhhov (PTALB - kaugõpte)
Irina Merkulova E 16:15 (vene keeles)
Irina Merkulova T 16:15 (vene keeles)
Irina Merkulova K 16:15 (e-õpe, vene keeles)
Jaanika Meigas E 16:15
Jaanika Meigas T 08:15
Jaanika Meigas T 14:15
Jaanika Meigas K 08:15
Jaanika Meigas (TPALB, kaugõpe)
Kristen Kivimaa R 08:15
Lauri Esko E 08:15
Lauri Esko R 08:15
Lili Kesa K 12:15
Lili Kesa N 08:15
Olev Räisa E 16:15
Olev Räisa T 10:15 (KAKLI - 1)
Olev Räisa T 16:15
Olev Räisa K 16:15
Olev Räisa R 12:15
Olev Räisa (KAKLI - 1, kaugõpe)
Rein Ruus E 10:15
Rein Ruus T 12:15
Taivo Tuuling (kaugõpe)
Taivo Tuuling N 10:15
IFI6009 Tarkvaratehnika
Inga Petuhhov E 08:15 (1. rühm)
Inga Petuhhov K 14:15 (2. rühm)
Inga Petuhhov N 12:15 (3. ja 4. rühm)
IFI6014 Operatsioonisüsteemid
Vello Kukk T 12:15
Vello Kukk T 14:15
IFI6020 Krüptoloogia meetodid andmeturbes
Erika Matsak
IFI6022 Digital Media
Andrus Rinde N 12:15
IFI6023 Arvutigraafika
Martin Sillaots T 12:15 (inglise keeles)
Romil Rõbtšenkov E 12:15
Romil Rõbtšenkov T 08:15
Romil Rõbtšenkov K 10:15
IFI6038 XML rakendused
Jaagup Kippar (1. rühm)
Jaagup Kippar (2. rühm)
IFI6047 Digifotograafia alused
Matti Mõttus R 10:15 (Rühm A)
Matti Mõttus R 12:15 (Rühm B)
IFI6054 Agiilne tarkvaraarendus
Marek Kusmin E 16:15
IFI6059 Rakenduste programmeerimine
Jaagup Kippar K 12:15
IFI6060 .NET raamistik
Jaagup Kippar E 12:15
IFI6062 Digitaalsete dokumentide koostamine
Taivo Tuuling R 12:15
IFI6069 Programmeerimise põhikursus
Jaagup Kippar E 16:15 (3. ja 4. rühm)
Jaagup Kippar R 10:15 (2. rühm)
Mait Mikkelsaar N 14:15 (1. rühm)
IFI6075 Multimeedium
Andrus Rinde K 14:15
Andrus Rinde N 08:15
IFI6077 3D Modelleerimine
Kalle Kivi E 12:15
Kalle Kivi T 08:15
IFI6078 Meediatehnoloogiad
Birgy Lorenz K 8:15 (inglise keeles)
Birgy Lorenz K 12:15
IFI6081 Andmeanalüüs 1
Kairi Osula N 10:15
Kairi Osula N 12:15
IFI6083 Algoritmid ja andmestruktuurid
Inga Petuhhov T 16:15 (1. rühm)
Inga Petuhhov K 08:15 (4. rühm)
Inga Petuhhov K 12:15 (2. rühm)
Inga Petuhhov N 10:15 (3. rühm)
IFI6084 Tarkvaraarenduse projekt
Inga Petuhhov
IFI6087 Arvutite ja võrkude haldamine
Meelis Karp T 14:15
IFI6092 Tarkvara testimise alused
Marjana Aasna N 18:15
IFI6093 Veebirakenduste kasutajaliidesed
Romil Rõbtšenkov (1. rühm)
Romil Rõbtšenkov (2. rühm)
IFI6097 Robootika
Jaagup Kippar R 12:15
IFI6103 Vabavara paketid ja praktikad
Edmund Laugasson K 8:15
Edmund Laugasson N 14:15
IFI6104 Veebisaidi arendus ja haldus
Romil Rõbtšenkov E 8:15
Romil Rõbtšenkov N 14:15
IFI6105 3D Modelleerimine II
Kalle Kivi E 08:15
IFI7041 Andmeanalüüs - statistiline andmestik ja kirjeldav statistika
Taivo Tuuling E 14:15
Taivo Tuuling T 12:15
Triinu Jesmin N 14:15
IFI7003 Projektijuhtimine tarkvaraarenduses
Peeter Normak
IFI7007 Research Methods
Tobias Ley, Terje Väljataga
IFI7009 Erialaseminar
Peeter Normak
IFI7012 Põhipraktika II
Taivo Tuuling
IFI7013 Infotehnoloogia strateegiline juhtimine
Andres Kütt
IFI7022 Infotehnoloogia töökorraldus ja haldamine
Indrek Hiie
IFI7027 Applied Activities in the Area of Specialisation
Alexander Norta
IFI7034 Informaatika didaktika
Mart Laanpere, Birgy Lorenz
IFI7041 Andmeanalüüs - statistiline andmestik ja kirjeldav statistika
Triinu Jesmin (kaugõpe)
IFI7045 Infoturbe haldus
Andro Kull
IFI7046 Individual Subject in the Area of Specialisation
Fernando Loizides, Hanna - Liisa Pender
IFI7053 Digitaalsete õppematerjalide koostamine
Hans Põldoja
IFI7056 Haridustehnoloogilised uuringud ja evalvatsioon
Kai Pata, Mart Laanpere
IFI7060 Õpianalüütika
Kai Pata
IFI7061 Multimeediumi arendamine
Andrus Rinde
IFI7065 Magistritöö seminari I
Terje Väljataga, Hans Põldoja, Kairit Tammets
IFI7066 Magistritöö seminari II
Terje Väljataga, Hans Põldoja, Kairit Tammets
IFI7070 Statistilised järeldused uurimistöös
Kairi Osula, Triinu Jesmin
IFI7071 Mitmemõõtmeline statistika
Kairi Osula
IFI7081 Haridustehnoloogia II
Marina Kurvits
IFI7083 Õppemängude disain
Martin Sillaots
IFI7084 Haridustehnoloogia koolis
Kai Pata, Birgy Lorenz
IFI7102 Computer Skills and Programming Update
Sónia Sousa, Fernando Loizides, Romil Rõbtšenkov
IFI7154 Developing Interactive Systems
Ilja Šmorgun, Fernando Loizidez
IFI7155 Evaluating the User Experience
Sónia Sousa, Mati Mõttus
IFI7156 Interaction Design Methods
Hans Põldoja
IFI7157 Practice
Harri Tallinn
IFI7158 Master Thesis Seminar
David Lamas
IFI7170 Disain kasutaja kaasamiseks
Mati Mõttus
IFI8003 Teadusmetodoloogia
Katrin Niglas
IFI8103 Qualifying Exam (Business Process Automation)
Alexander Norta
Kursuseprogrammid 2014 a sügissemestril
Kursuseprogrammid 2014 a kevadsemestril
Kursuseprogrammid 2013 a sügissemestril
Kursuseprogrammid 2013 a kevadsemestril