IFI6001.DT Arvuti töövahendina
Ahti Noor N 14:15
Andrus Rinde T 14:15 (inglise keeles, BFMB-1, BFMB-2)
Ilja Šmorgun E 14:15
Ilja Šmorgun K 12:15
Inga Petuhhov N 12:15
Irina Merkulova E 16:15 (e-õpe, vene keeles)
Irina Merkulova T 8:15 (vene keeles)
Irina Merkulova K 16:15 (vene keeles)
Jaanika Meigas E 10:15
Jaanika Meigas T 10:15
Jaanika Meigas K 8:15
Jaanika Meigas R 8:00 (KAKPM-1,TPNM-1)
Jaanika Meigas R 10:00 (KAPBh-1,KPBI-1)
Jaanika Meigas (KAKLI-1, kaugõpe)
Olev Räisa T 16:15
Olev Räisa K 10:15 (KAKLI-1)
Olev Räisa K 16:15
Rein Ruus T 12:15 (KAANB-1)
IFI6009.DT Tarkvaratehnika
Inga Petuhhov E 12:15 (3. rühm)
Inga Petuhhov K 14:15 (1. rühm)
Inga Petuhhov N 16:15 (2. rühm)
IFI6014.DT Operatsioonisüsteemid
Vello Kukk N 12:15
IFI6022.DT Digitaalne Meedia
Andrus Rinde T 10:15 (inglise keeles)
IFI6023.DT Arvutigraafika
Romil Rõbtšenkov T 12:15 (digitaalne meedia)
Romil Rõbtšenkov R 10:15 (valikaine)
IFI6038.DT XML rakendused
Jaagup Kippar E 12:15 (digitaalne meedia)
Jaagup Kippar E 10:15(tarkvaraarendus)
IFI6054.DT Agiilne tarkvaraarendus
Marek Kusmin E 16:15
IFI6060.DT .NET raamistik
Jaagup Kippar K 12:15
IFI6069.DT Programmeerimise põhikursus
Jaagup Kippar E 16:15 (3. rühm)
Jaagup Kippar T 8:15 (2. rühm)
Jaagup Kippar K 16:15 (1. rühm)
IFI6075.DT Multimeedium
Andrus Rinde E, K 14:15 (digitaalne meedia)
Andrus Rinde N 08:15 (valikaine)
IFI6076.DT Veebiprogrammeerimine
Romil Rõbtšenkov N 10:15 (inglise keeles)
IFI6077.DT 3D Modelleerimine I
Kalle Kivi T 8:15
IFI6078.DT Meediatehnoloogiad
Birgy Lorenz K 8:15
Birgy Lorenz K 12:15
Birgy Lorenz K 16:00 (inglise keeles)
IFI6081.DT Andmeanalüüs I
Kairi Osula N 10:15 (1. rühm)
Kairi Osula N 12:15 (2. rühm)
Kairi Osula R 8:15 (3. rühm)
IFI6083.DT Algoritmid ja andmestruktuurid
Inga Petuhhov E 10:15 (2. rühm)
Inga Petuhhov T 12:15 (1. rühm)
Inga Petuhhov T 16:15 (3. rühm)
IFI6084.DT Tarkvaraarenduse projekt I
Inga Petuhhov
IFI6086.DT Uurimisseminar II
Martin Sillaots E 12:15
IFI6092.DT Tarkvara testimise alused
Marjana Aasna E 8:15
IFI6093.DT Veebirakenduste kasutajaliidesed
Romil Rõbtšenkov E 10:15(1. rühm)
Romil Rõbtšenkov K 8:15 (2. rühm)
IFI6097.DT Robootika
Jaagup Kippar R 8:15
IFI6099.DT Arvutimängud
Martin Sillaots E 16:15 (inglise keeles)
IFI6101.DT Asjade internet
Jaagup Kippar, Tanel Toova E 08:15
IFI6105.DT 3D Modelleerimine II
Kalle Kivi E 14:15
IFI6107.DT Sissejuhatus infoturbesse
Hillar põldmaa T 14:15 loeng, T 16:15 praktikum (tarkvaraarendus)
Hillar põldmaa T 14:15 loeng, N 14:15 praktikum (digitaalne meedia)
IFI7007.DT Uurimismeetodid
Tobias Ley, Terje Väljataga (inglise keeles)
IFI7012.DT Põhipraktika II
Taivo Tuuling
IFI7013.DT Infotehnoloogia strateegiline juhtimine
Andres Kütt
IFI7022.DT Infotehnoloogia töökorraldus ja haldamine
Indrek Hiie
IFI7039.DT Serveripoolsed interaktiivsed tehnoloogiad
Jaagup Kippar
IFI7041.DT Andmeanalüüs - statistiline andmestik ja kirjeldav statistika
Taivo Tuuling E 12:15
Taivo Tuuling T 8:15
Taivo Tuuling T 12:15
Taivo Tuuling N 8:15
Triinu Jesmin (KUTM)
Triinu Jesmin (IFTM, IFHTM)
IFI7045.DT Infoturbe haldus
Hillar Põldmaa
IFI7053.DT Digitaalsete õppematerjalide koostamine
Hans Põldoja
IFI7056.DT Haridustehnoloogilised uuringud ja evalvatsioon
Kai Pata
IFI7060.DT Õpianalüütika
Kai Pata
IFI7061.DT Multimeediumi arendamine
Andrus Rinde
IFI7064.DT Õpihaldussüsteemid
Veronika Rogalevitš
IFI7065.DT Magistritöö seminari I
Terje Väljataga, Hans Põldoja, Kairit Tammets
IFI7066.DT Magistritöö seminari II
Terje Väljataga, Hans Põldoja, Kairit Tammets
IFI7070.DT Statistilised järeldused uurimistöös
Kairi Osula (1. rühm)
Kairi Osula (3. rühm)
Triinu Jesmin (2. rühm)
IFI7071.DT Mitmemõõtmeline statistika
Kairi Osula
IFI7083.DT Õppemängude disain
Martin Sillaots
Martin Sillaots (inglise keeles)
IFI7154.DT Interaktiivsete tarkvarasüsteemide loomine
Ilja Šmorgun, Sonia Sousa (inglise keeles)
IFI7155.DT Kasutajakogemuse hindamine
Sónia Sousa (inglise keeles)
IFI7156.DT Interaktsioonidisaini meetodid
Hans Põldoja (inglise keeles)
IFI7157.DT Praktika
David Lamas, Marek Mühlberg (inglise keeles)
IFI7158.DT Magistritöö seminar
David Lamas (inglise keeles)
IFI7160.DT Inimese ja arvuti interaktsiooni aktuaalsed teemad
Aleksander Väljamäe, David Lamas (inglise keeles)
IFI7167.DT Sotsiaaltarkvara
Tobias Ley, Libor Měsíček (inglise keeles)
IFI7169.DT Ligipääsetavuse töötuba
Vladimir Tomberg (inglise keeles)
IFI7177.DT Mängu elementide kavandamine
Martin Sillaots (inglise keeles)
IFI7181.DT Tõsimängude töötuba
Martin Sillaots (inglise keeles)
IFI8003.DT Teadusmetodoloogia
Kai Pata, James Quaicoe (inglise keeles)
IFI8007.DT Kombineeritud uuringudisainid
Katrin Niglas (inglise keeles)
IFI8109.DT Teadus- ja arendusprojektide kavandamine ja täitmine
Peeter Normak (inglise keeles)
Kursuseprogrammid 2015 a sügissemestril
Kursuseprogrammid 2015 a kevadsemestril
Kursuseprogrammid 2014 a sügissemestril
Kursuseprogrammid 2014 a kevadsemestril
Kursuseprogrammid 2013 a sügissemestril
Kursuseprogrammid 2013 a kevadsemestril